Росіяни обстріляли Костянтинівку й Райгородок, є загиблі та поранені

Росіяни обстріляли Костянтинівку й Райгородок, є загиблі та поранені
Росіяни обстріляли Костянтинівку й Райгородок, є загиблі та поранені
Російські військові завдали ударів по місту Костянтинівка і селищу Райгородок на Донеччині, внаслідок чого двоє цивільних загинули та двоє зазнали поранень.

Про це повідомила Донецька обласна прокуратура у Фейсбуці.

Зазначається, що Костянтинівку ворог обстріляв о 7:30 зі ствольної артилерії.

“В результаті влучання засобу ураження по приватному сектору за місцем мешкання дістала тілесні ушкодження, несумісні з життям, 54-річна жінка. Її донька 27 років отримала мінно-вибухову і відкриту черепно-мозкову травми, а також множинні рани голови, шиї, ніг”, - повідомили в прокуратурі.

На селище Райгородок Краматорського району о 10:35 ворог скерував БпЛА «Ланцет», що влучив поблизу місцевої крамниці.

“Внаслідок атаки загинула 51-річна продавчиня кіоску. Жительку 39 років, яка торгувала на ринку, доставлено до лікарні з мінно-вибуховою травмою та осколковими пораненнями”, - йдеться в дописі.

Додається, що в населених пунктах пошкоджено житлові будинки, заклади торгівлі, автотранспорт, лінії електромережі і газопостачання.

Розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами воєнних злочинів (ч. 2 ст. 438 КК України).

Сили оборони відбили на фронті 216 атак противника